Підбір кольору в студіях фарб Color Club

Підбір кольору фарб та лаків здійснюється за спеціальними колірними каталогами (вєєрами), в яких зібрані високоточні зразки всіх можливих кольорів і відтінків. Кожен колір має назву чи свій унікальний номер.

Наприклад: NCS S 2502-Y чи RAL 7024.

Нерідко колір обирають через екран монітору чи смартфона використовуючи ті самі колірні каталоги, але по фото, такий підбір не буде точним, екран не передає колір таким яким він є, у житті колір буде іншим.

Тому ми радимо обирати колір фарб та лаків за спеціальними каталогами особисто, та при правильному освітленні. Але якщо так склались обставини і ви не можете приїхати до нас особисто, та згодні на похибку екрану вашого пристрою, колір можна приблизно обрати на спеціальному сайті.

Обравши колір, який вам підходить, просто зазначте його номер у коментарі до замовлення, або скажіть його вашому особистому менеджеру.


В наших студіях фарб Color Club представлено усі найпопулярніші каталоги RAL, NCS, Pantone, Monicolor, Opus, а це приблизно 50 000 відтінків;

Безліч зразків для підбору кольору та ступеню блиску фарби, а також різноманітні білі та кольорові об'ємні викраси фарб та лаків на найбільш типових поверхнях: дерево, бетон, металл, шпалери, гіпсокартон, тощо.

А наші спеціалісти з підбору кольору з радістю допоможуть вам у виборі та нададуть консультацію з колористики та поєднання декількох кольорів.


Після того, як ви обрали колір, фарбу чи лак необхідно затонувати спеціальними пігментами, колорантами, надати фарбі того самого унікального кольору і зробити це дуже точно.

Усі наші студії обладнані спеціальним компьютерним тонувальним обладнанням з використанням екологічних колірних пігментів, які забезпечують точну вдповідність фарби обраному вами кольору.

Чекаємо вас в студіях фарб Color Club, для підбору особливого кольору.

Для консультацій з підбору кольору чи фарби телефонуйте 0 800 301-113 (з мобільного безкоштовно)

Спасибо ваша заявка на подарок принята. Мы свяжемся с вами.